Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Telefon +48 781 242 463
Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Telefon +48 781 203 358

Informacje o producencie ubrań Deja Vu

Projektant i producent ubrań Deja Vu już od 2009 roku dostarcza najwyższej jakości odzież dla hurtowni i sklepów z całej Polski. Specjalizujemy się w szyciu sportowych ubrań dla kobiet.


Wyróżnia nas dbałość o każdy szczegół, co w naszej branży jest bardzo istotną cechą. Wszystkie nasze ubrania są szyte w Polsce. W naszej pracy wykorzystujemy głównie dzianiny polskie, a także tureckie. Nie produkujemy z materiałów chińskich.


Kolejnym powodem do dumy jest fakt, że cały proces produkcyjny powstaje w naszej firmie. Oznacza to, że zajmujemy się projektowaniem, krojeniem, szyciem i prasowaniem. Dbamy o to, aby każde ubranie było wykonane z najwyższą starannością. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się doskonale w naszych projektach.


Zapraszamy do nawiązania współpracy z producentem odzieży. Gwarantujemy Państwu nie tylko atrakcyjne ceny i rabaty, lecz także merytoryczne wsparcie i terminową realizację zamówienia.